Toggle navigation
Warsaw, St. Grzybowska, 43A
en
ua
bg
pl
Timetable
Classes
Instructors
Prices
+48 574 446 576
Book a class
Log in
en
ua
bg
pl
Mon
13
Tue
14
Wed
15
Thu
16
Fri
17
Sat
18
Sun
19
Mon
20
Tue
21
Wed
22
Thu
23
Fri
24
Sat
25
Sun
26
Mon
27
Tue
28
Wed
29
Thu
30
Fri
31
Sat
1
Sun
2
Studio 1
Studio 2
Studio 3
Studio 4
Studio 5
Smartass run
Outdoor
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
Boxing
08:15 - 09:00 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
08:30
08:45
Reformer
08:45 - 09:40 (55 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
09:00
Hatha yoga
09:00 - 09:45 (45 mins )
Luiza Dąbrowska
Book a class
09:15
09:30
Power
09:30 - 10:25 (55 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
09:45
10:00
Barre
10:00 - 10:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
10:15
10:30
10:45
11:00
Stretching
11:00 - 11:45 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
Reformer
12:30 - 13:25 (55 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
15:00
15:15
15:30
15:45
Barre TRX
15:45 - 16:30 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
Power
15:45 - 16:40 (55 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
16:00
16:15
16:30
16:45
Barre
16:45 - 17:30 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
17:00
Games
17:00 - 17:45 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
Cycle
17:00 - 17:45 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
Reformer
18:15 - 19:10 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
18:30
TRX
18:30 - 19:15 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
Games
19:45 - 20:30 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
Cycle
19:45 - 20:30 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
Games
21:00 - 21:45 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
Cycle
21:00 - 21:45 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
21:15
Stretching
21:15 - 22:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
21:30
21:45
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
07:15
07:30
07:45
08:00
Barre
08:00 - 08:45 (45 mins )
Luiza Dąbrowska
Book a class
08:15
Row
08:15 - 09:00 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
Reformer
08:15 - 09:10 (55 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
Power
09:45 - 10:40 (55 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
10:00
10:15
Cycle
10:15 - 11:00 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
10:30
10:45
11:00
Stretching
11:00 - 11:45 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
Boxing
11:00 - 11:45 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
Reformer
12:15 - 13:10 (55 mins )
Agata Netter
Book a class
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
Barre TRX
13:30 - 14:15 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
13:45
14:00
Boxing
14:00 - 14:45 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
14:15
14:30
14:45
15:00
Games
15:00 - 15:45 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
15:15
15:30
Cycle
15:30 - 16:15 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
15:45
16:00
16:15
16:30
Games
16:30 - 17:15 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
16:45
Barre
16:45 - 17:30 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
17:00
Reformer
17:00 - 17:55 (55 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
17:15
17:30
Cycle
17:30 - 18:15 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
17:45
18:00
18:15
18:30
TRX
18:30 - 19:15 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
18:45
19:00
Stretching
19:00 - 19:45 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
Smartass Run
19:00 - 20:00 (60 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
19:15
19:30
Cycle
19:30 - 20:15 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
19:45
Games
19:45 - 20:30 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
20:00
20:15
20:30
Recovery
20:30 - 21:15 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
20:45
21:00
Power
21:00 - 21:55 (55 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
21:15
Boxing
21:15 - 22:00 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
21:30
21:45
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
07:15
Reformer
07:15 - 08:10 (55 mins )
Agata Netter
Book a class
07:30
07:45
08:00
Boxing
08:00 - 08:45 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
08:15
Row
08:15 - 09:00 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
08:30
Barre TRX
08:30 - 09:15 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
09:00
09:15
09:30
Power
09:30 - 10:25 (55 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
09:45
10:00
10:15
10:30
Stretching
10:30 - 11:15 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
Reformer
12:30 - 13:25 (55 mins )
Agata Netter
Book a class
12:45
13:00
Games
13:00 - 13:45 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
13:15
13:30
13:45
14:00
15:00
Cycle
15:00 - 15:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
15:15
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
15:45
16:00
Power
16:00 - 16:55 (55 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
16:15
16:30
Barre
16:30 - 17:15 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
16:45
17:00
17:15
17:30
Games
17:30 - 18:15 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
17:45
Barre TRX
17:45 - 18:30 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
18:00
Cycle
18:00 - 18:45 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
18:15
18:30
TRX
18:30 - 19:15 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
18:45
19:00
Stretching
19:00 - 19:45 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
19:15
19:30
19:45
Games
19:45 - 20:30 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
20:00
Reformer
20:00 - 20:55 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
20:15
Barre
20:15 - 21:00 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
20:30
20:45
21:00
Row
21:00 - 21:45 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
21:15
Recovery
21:15 - 22:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
21:30
21:45
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
07:30
07:45
08:00
08:15
TRX
08:15 - 09:00 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
Reformer
08:15 - 09:10 (55 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
Power
09:30 - 10:25 (55 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
09:45
Barre
09:45 - 10:30 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
12:00
13:00
13:15
13:30
Barre TRX
13:30 - 14:15 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
Cycle
15:00 - 15:45 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
15:15
Games
15:15 - 16:00 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
15:30
15:45
16:00
16:15
Barre
16:15 - 17:00 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
16:30
Games
16:30 - 17:15 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
16:45
17:00
17:15
Hatha yoga
17:15 - 18:10 (55 mins )
Luiza Dąbrowska
Book a class
17:30
Cycle
17:30 - 18:15 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
17:45
TRX
17:45 - 18:30 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
18:00
18:15
18:30
Barre
18:30 - 19:15 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
18:45
Games
18:45 - 19:30 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
19:00
Smartass Run
19:00 - 20:00 (60 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
19:15
19:30
Recovery
19:30 - 20:15 (45 mins )
Luiza Dąbrowska
Book a class
Cycle
19:30 - 20:15 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
19:45
20:00
Power
20:00 - 20:55 (55 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
20:15
20:30
Stretching
20:30 - 21:15 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
Reformer
20:30 - 21:25 (55 mins )
Agata Netter
Book a class
20:45
21:00
21:15
07:00
Boxing
07:00 - 07:45 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
Reformer
07:00 - 07:55 (55 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
07:15
07:30
07:45
08:00
Barre TRX
08:00 - 08:45 (45 mins )
Luiza Dąbrowska
Book a class
08:15
Games
08:15 - 09:00 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
08:30
Cycle
08:30 - 09:15 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
08:45
09:00
Stretching
09:00 - 09:45 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
09:15
09:30
Power
09:30 - 10:15 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
09:45
10:00
Barre
10:00 - 10:45 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
10:15
10:30
10:45
11:00
Boxing
11:00 - 11:45 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
11:15
Reformer
11:15 - 12:10 (55 mins )
Benita Kozieł
Book a class
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
Cycle
13:30 - 14:15 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
13:45
Barre TRX
13:45 - 14:30 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
14:00
14:15
14:30
14:45
Games
14:45 - 15:30 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
Barre
16:00 - 16:45 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
16:15
TRX
16:15 - 17:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
16:30
16:45
17:00
17:15
Reformer
17:15 - 18:10 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
Reformer
18:45 - 19:40 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
19:00
19:15
Games
19:15 - 20:00 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
19:30
19:45
20:00
Barre TRX
20:00 - 20:45 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
20:15
20:30
Power
20:30 - 21:15 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
20:45
21:00
21:15
Recovery
21:15 - 22:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
21:30
21:45
08:00
Barre
08:00 - 08:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
Games
09:45 - 10:30 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
10:00
10:15
Cycle
10:15 - 11:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
10:30
10:45
11:00
11:15
Barre TRX
11:15 - 12:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
11:30
Power
11:30 - 12:25 (55 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
11:45
12:00
12:15
12:30
Reformer
12:30 - 13:25 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
12:45
13:00
Boxing
13:00 - 13:45 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
Cycle
14:30 - 15:15 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
14:45
15:00
15:15
15:30
Games
15:30 - 16:15 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
Games
16:45 - 17:30 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
17:00
17:15
Reformer
17:15 - 18:10 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
17:30
17:45
TRX
17:45 - 18:30 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
Reformer
19:00 - 19:55 (55 mins )
Agata Netter
Book a class
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
Stretching
20:15 - 21:00 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
20:30
20:45
09:00
Smartass Run
09:00 - 10:00 (60 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
Recovery
10:15 - 11:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
10:30
10:45
11:00
11:15
Games
11:15 - 12:00 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
11:30
11:45
12:00
Barre
12:00 - 12:45 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
12:15
Power
12:15 - 13:10 (55 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
12:30
Boxing
12:30 - 13:15 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
12:45
13:00
13:15
Reformer
13:15 - 14:10 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
13:30
13:45
TRX
13:45 - 14:30 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
14:00
Barre
14:00 - 14:45 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
14:15
14:30
14:45
Cycle
14:45 - 15:30 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
15:00
Games
15:00 - 15:45 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
15:15
15:30
15:45
16:00
Barre TRX
16:00 - 16:45 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
16:15
Row
16:15 - 17:00 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
16:30
16:45
17:00
17:15
Reformer
17:15 - 18:10 (55 mins )
Agata Netter
Book a class
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
Barre
19:00 - 19:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
19:15
19:30
19:45
20:00
Reformer
20:00 - 20:55 (55 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
20:15
20:30
20:45
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
07:15
07:30
07:45
08:00
Barre TRX
08:00 - 08:45 (45 mins )
Luiza Dąbrowska
Book a class
08:15
Boxing
08:15 - 09:00 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
08:30
08:45
Reformer
08:45 - 09:40 (55 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
09:00
Hatha yoga
09:00 - 09:45 (45 mins )
Luiza Dąbrowska
Book a class
09:15
09:30
Power
09:30 - 10:25 (55 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
09:45
10:00
Barre
10:00 - 10:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
10:15
10:30
10:45
11:00
Stretching
11:00 - 11:45 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
Reformer
12:30 - 13:25 (55 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
12:45
13:00
Games
13:00 - 13:45 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
13:15
13:30
13:45
14:00
15:00
15:15
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
15:45
Barre TRX
15:45 - 16:30 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
Power
15:45 - 16:40 (55 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
16:00
16:15
16:30
16:45
Barre
16:45 - 17:30 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
17:00
Games
17:00 - 17:45 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
Cycle
17:00 - 17:45 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
Reformer
18:15 - 19:10 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
18:30
TRX
18:30 - 19:15 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
18:45
19:00
19:15
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
19:45
Cycle
19:45 - 20:30 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
20:00
20:15
20:30
Games
20:30 - 21:15 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
20:45
21:00
Cycle
21:00 - 21:45 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
21:15
Stretching
21:15 - 22:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
21:30
21:45
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
07:15
07:30
07:45
08:00
Barre
08:00 - 08:45 (45 mins )
Luiza Dąbrowska
Book a class
08:15
Row
08:15 - 09:00 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
Reformer
08:15 - 09:10 (55 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
Power
09:45 - 10:40 (55 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
10:00
10:15
Cycle
10:15 - 11:00 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
10:30
10:45
11:00
Stretching
11:00 - 11:45 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
Boxing
11:00 - 11:45 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
Reformer
12:15 - 13:10 (55 mins )
Agata Netter
Book a class
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
Barre TRX
13:30 - 14:15 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
13:45
14:00
Boxing
14:00 - 14:45 (45 mins )
Artem Okipnyi
Book a class
14:15
14:30
14:45
15:00
Games
15:00 - 15:45 (45 mins )
Artem Okipnyi
Book a class
15:15
15:30
Cycle
15:30 - 16:15 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
15:45
16:00
16:15
16:30
Games
16:30 - 17:15 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
16:45
Barre
16:45 - 17:30 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
17:00
Reformer
17:00 - 17:55 (55 mins )
Benita Kozieł
Book a class
17:15
17:30
17:45
18:00
Cycle
18:00 - 18:45 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
18:15
18:30
TRX
18:30 - 19:15 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
18:45
19:00
Stretching
19:00 - 19:45 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
Smartass Run
19:00 - 20:00 (60 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
19:15
19:30
Cycle
19:30 - 20:15 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
19:45
Games
19:45 - 20:30 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
20:00
20:15
20:30
Recovery
20:30 - 21:15 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
20:45
21:00
Power
21:00 - 21:55 (55 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
21:15
Boxing
21:15 - 22:00 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
21:30
21:45
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
07:15
Reformer
07:15 - 08:10 (55 mins )
Agata Netter
Book a class
07:30
Barre TRX
07:30 - 08:15 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
07:45
08:00
08:15
Boxing
08:15 - 09:00 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
Row
08:15 - 09:00 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
08:30
08:45
Barre
08:45 - 09:30 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
Cycle
08:45 - 09:30 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
09:00
09:15
09:30
Power
09:30 - 10:25 (55 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
09:45
10:00
10:15
10:30
Stretching
10:30 - 11:15 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
Reformer
12:30 - 13:25 (55 mins )
Agata Netter
Book a class
12:45
13:00
Games
13:00 - 13:45 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
13:15
13:30
13:45
14:00
15:00
Cycle
15:00 - 15:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
15:15
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
15:45
16:00
Power
16:00 - 16:55 (55 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
16:15
16:30
Barre TRX
16:30 - 17:15 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
16:45
17:00
17:15
17:30
Games
17:30 - 18:15 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
17:45
Barre
17:45 - 18:30 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
18:00
Cycle
18:00 - 18:45 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
18:15
18:30
TRX
18:30 - 19:15 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
18:45
19:00
Barre
19:00 - 19:45 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
19:15
19:30
19:45
Games
19:45 - 20:30 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
20:00
Stretching
20:00 - 20:45 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
Reformer
20:00 - 20:55 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
20:15
20:30
20:45
21:00
Row
21:00 - 21:45 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
21:15
Recovery
21:15 - 22:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
21:30
21:45
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
07:30
07:45
08:00
08:15
TRX
08:15 - 09:00 (45 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
Reformer
08:15 - 09:10 (55 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
Power
09:30 - 10:25 (55 mins )
Julia Maciuszek
Book a class
09:45
Barre
09:45 - 10:30 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
Boxing
11:00 - 11:45 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
11:15
11:30
11:45
12:00
13:00
13:15
13:30
Barre TRX
13:30 - 14:15 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
13:45
14:00
Boxing
14:00 - 14:45 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
14:15
14:30
14:45
15:00
Games
15:00 - 15:45 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
15:15
Cycle
15:15 - 16:00 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
15:30
15:45
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
16:15
Barre
16:15 - 17:00 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
16:30
TRX
16:30 - 17:15 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
16:45
17:00
17:15
Hatha yoga
17:15 - 18:10 (55 mins )
Luiza Dąbrowska
Book a class
17:30
17:45
TRX
17:45 - 18:30 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
18:00
Cycle
18:00 - 18:45 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
18:15
18:30
Barre
18:30 - 19:15 (45 mins )
Agata Netter
Book a class
18:45
Games
18:45 - 19:30 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
19:00
Smartass Run
19:00 - 20:00 (60 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
19:15
19:30
Recovery
19:30 - 20:15 (45 mins )
Luiza Dąbrowska
Book a class
Cycle
19:30 - 20:15 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
19:45
20:00
Power
20:00 - 20:55 (55 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
20:15
20:30
Stretching
20:30 - 21:15 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
Reformer
20:30 - 21:25 (55 mins )
Agata Netter
Book a class
20:45
21:00
21:15
Boxing
21:15 - 22:00 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
21:30
21:45
07:00
Boxing
07:00 - 07:45 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
Reformer
07:00 - 07:55 (55 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
07:15
07:30
07:45
08:00
Barre TRX
08:00 - 08:45 (45 mins )
Luiza Dąbrowska
Book a class
08:15
Boxing
08:15 - 09:00 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
Cycle
08:15 - 09:00 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
08:30
08:45
09:00
Stretching
09:00 - 09:45 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
09:15
Games
09:15 - 10:00 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
09:30
09:45
10:00
Barre
10:00 - 10:45 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
10:15
10:30
10:45
11:00
Boxing
11:00 - 11:45 (45 mins )
Adrianna Żarnowiecka
Book a class
11:15
Reformer
11:15 - 12:10 (55 mins )
Benita Kozieł
Book a class
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
Cycle
13:30 - 14:15 (45 mins )
Benita Kozieł
Book a class
13:45
14:00
Barre TRX
14:00 - 14:45 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
15:45
16:00
Barre
16:00 - 16:45 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
TRX
16:00 - 16:45 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
16:15
16:30
16:45
17:00
Reformer
17:00 - 17:55 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
Reformer
18:45 - 19:40 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
19:00
Games
19:00 - 19:45 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
19:15
19:30
19:45
20:00
Barre TRX
20:00 - 20:45 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
Boxing
20:00 - 20:45 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
20:15
20:30
Power
20:30 - 21:15 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
20:45
21:00
21:15
Recovery
21:15 - 22:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
21:30
21:45
08:00
Barre
08:00 - 08:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
08:15
08:30
08:45
09:00
Games
09:00 - 09:45 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
Cycle
10:15 - 11:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
10:30
10:45
11:00
11:15
Barre TRX
11:15 - 12:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
11:30
Power
11:30 - 12:25 (55 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
11:45
12:00
12:15
12:30
Reformer
12:30 - 13:25 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
Boxing
14:15 - 15:00 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
14:30
Cycle
14:30 - 15:15 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
14:45
15:00
15:15
Games
15:15 - 16:00 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
Games
16:45 - 17:30 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
17:00
17:15
Reformer
17:15 - 18:10 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
Row
18:45 - 19:30 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
19:00
Reformer
19:00 - 19:55 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
Stretching
20:15 - 21:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
20:30
20:45
09:00
Smartass Run
09:00 - 10:00 (60 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
Recovery
10:15 - 11:00 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
10:30
10:45
11:00
Games
11:00 - 11:45 (45 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
11:15
11:30
11:45
12:00
Barre
12:00 - 12:45 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
12:15
Boxing
12:15 - 13:00 (45 mins )
Krzysztof Dziuda
Book a class
Power
12:15 - 13:10 (55 mins )
Andrii Matviienko
Book a class
12:30
12:45
13:00
13:15
Barre TRX
13:15 - 14:00 (45 mins )
Nikola Ziegert
Book a class
Reformer
13:15 - 14:10 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
13:30
13:45
TRX
13:45 - 14:30 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
14:00
14:15
14:30
14:45
Cycle
14:45 - 15:30 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
15:00
Games
15:00 - 15:45 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
15:15
15:30
15:45
16:00
Barre TRX
16:00 - 16:45 (45 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
16:15
Row
16:15 - 17:00 (45 mins )
Karolina Sobczyk
Book a class
16:30
16:45
17:00
17:15
Reformer
17:15 - 18:10 (55 mins )
Magdalena Kraszpulska
Book a class
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
Barre
19:00 - 19:45 (45 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
19:15
19:30
19:45
20:00
Reformer
20:00 - 20:55 (55 mins )
Oleksii Alekseienko
Book a class
20:15
20:30
20:45
Kyiv
Zhylyanska, 41А
Obolonskyi Ave, 19
Verkhohliada, 4B (girls only)
Korolenkivska St, 4
Mykoly Bazhana Ave, 10А
Lviv
Shevchenka, 120
Panasa Myrnoho, 24
Kharkiv
Universytets’ka, 16
Sofia
бул. България, 109
Warsaw
St. Grzybowska, 43A
This website uses cookies. By using this website you consent to our use of these cookies. For more information visit our
Privacy Policy.
Got It!